Grupe polaznika stranih jezika

Oct 31, 2013 od     Nema komentara    Objavljeno u: Aktualno, Učenje za 3. dob

Svi članovi koji su pristupili testiranju za tečajeve stranih jezika, mogu pronaći svoje ime u nekoj od grupa iz engleskog, njemačkog ili talijanskog jezika. Grupe su formirane prema rezultatima testiranja koja su obavljena u proteklim tjednima. Ako vam termin vaše grupe ne odgovara, molimo vas da nam to javite kako bi znali da nećete biti polaznik tečaja ove godine.

Tečajevi počinju u tjednu koji počinje s ponedjeljkom, 11.11.2013. i svi se tečajevi održavaju u Verdievoj 11.

Još jednom, svim upisanima želimo dobru zabavi i puno učenja tijekom ove školske godine.

Grupe polaznika s terminima su kako slijedi (članovi su poredani po prvom slovu prezimena):

 

Talijanski jezik, 8 – 37 bodova

ČETVRTAK, 11:00 SATI

IME PREZIME
1 Silvana Hlača
2 Marija Kovačić
3 Stefanija Krnjak
4 Nedeljka Kruljac
5 Barbara Lavrnja
6 Dolores Lenac
7 Marina Margitić
8 Enza Matijević
9 Ljerka Mihić
10 Darinka Milde
11 Ivanka Rogić
12 Nina Rukavina
13 Marija Ružić
14 Rita Stumpf
15 Željka Švehla
16 Tatjana Tanodi
17 Jelena Vučinić

 

Talijanski jezik, 0 – 7 bodova

UTORAK, 15:30 SATI

IME PREZIME
1 Ervino Andreutti
2 Marija Ban
3 Božica Bolha
4 Višnja Čandrlić
5 Brigita Hranj
6 Mandica Koprena
7 Ana Kovačić
8 Vida Lazić
9 Jelkica Mamić
10 Vlasta Nemec
11 Branka Radić
12 Osana Rahelić
13 Milka Ražov
14 Željko Tomić
15 Singlida Valenčić Vlah
16 Marija Vianelo
17 Marija Vinković

talijanska zastava

Njemački jezik, 17 – 25 bodova

ČETVRTAK, 16:00 SATI

IME PREZIME
1 Josip Antić
2 Istočnica Babić
3 Vesna Bojanin
4 Ružica Burić
5 Tomo Crnčević
6 Danica Čotar
7 Nada Franjković
8 Ivana Koren
9 Nevenka Košćić
10 Tanja Lulić
11 Ljerka Tibljaš
12 Ivanka Vičić-Alfreider
13 Ljerka Vukonić

 

Njemački jezik, 12 – 20 bodova

UTORAK, 10:00 SATI

IME PREZIME
1 Ada Babić
2 Višnja Briški
3 Zona Dianić
4 Marica Gulić
5 Mandica Koprena
6 Marina Lalić
7 Tatjana Mihelčić
8 Darinka Milde
9 Maja Prpić
10 Svjetlana Rubeša
11 Vojka Smajla
12 Hana Volf

 

Njemački jezik, 0 – 11 bodova

UTORAK, 9:00 SATI

1 Nada Aničić
2 Mariza Bjelobaba
3 Lidija Blažić
4 Fehim Buševac
5 Mira Čekada Jelić
6 Tadija Dankić
7 Vlatka Katarina Grce
8 Zorica Mladenić
9 Natalija Perić
10 Vlasta Pesaressi-Grabovac
11 Juraj Plovanić
12 Mira Srdoč
13 Mehmed Šabanović
14 Marija Švrljuga
15 Slavica Zaharija

njemačka zastava

Engleski jezik, 0 bodova

ČETVRTAK, 9:00 SATI

IME PREZIME
1 Branka Denjagić
2 Bruna Fabčić
3 Darija Glažar
4 Marica Horvat
5 Miroslava Jelačin
6 Željka Kruneš
7 Zvjezdana Musulin
8 Giuliana Paparić-Božić
9 Jozo Perić
10 Branko Pozder
11 Olga Relini
12 Sonja Simone
13 Darko Vidmar

 

Engleski jezik, 0 – 3 boda

UTORAK, 11:00 SATI

IME PREZIME
1 Nada Aničić
2 Stanislav Barićevac
3 Marija Brčić
4 Anđelka Ceizek
5 Mira Čekada Jelić
6 Ljiljana Čudina
7 Ivan Erlauer
8 Ljiljana Legović
9 Stanislav Lenac
10 Milica Nenadović
11 Radmila Rajlić
12 Obrad Šarić
13 Branimira Zec

 

Engleski jezik, 4 – 8 bodova

UTORAK, 17:30 SATI

IME PREZIME
1 Jelena Čabrijan
2 Branka Ćiković
3 Jadranka Đorđević
4 Marica Grubić
5 Kata Ivić
6 Nada Lugonja
7 Jagoda Pavin
8 Ankica Puškarić
9 Aleksandra Ružić
10 Vera Stubičar
11 Marija Šapina
12 Hana Volf
13 Vera Žentil

 

Engleski jezik, 9 – 13 bodova

ČETVRTAK, 15:00 SATI

IME PREZIME
1 Danica Čotar
2 Adam Filipović
3 Marija Frkovich
4 Božena Kukoč
5 Miranda Matetić
6 Ankica Obajdin
7 Lidija Perković
8 Ana Peršen
9 Juraj Plovanić
10 Ivka Stjepić
11 Sabina Stojanović
12 Lidia Šabanović Papeš
13 Silvana Vrkić

 

Engleski jezik, 13 – 16 bodova

SRIJEDA, 15:00 SATI

IME PREZIME
1 Magdolna Balaž Barić
2 Tomislav Baran
3 Nadia Borčić
4 Josipa Čehić
5 Arsen Dorčić
6 Nada Franjković
7 Ljiljana Hlača
8 Biserka Katalinić
9 Dolores Lenac
10 Đurđica Linardić
11 Maria Šikić
12 Marija Švrljuga
13 Tanja Veršić – Žmikić

 

Engleski jezik, 16 – 20 bodova

UTORAK, 16:30 SATI

IME PREZIME
1 Jelena Afgan
2 Ada Babić
3 Dorotea Gugić
4 Katica Kežman
5 Maristella Klevisser
6 Lovorka Lerga
7 Stanislav Peračković
8 Marica Pulević
9 Velimir Ružić
10 Anton Škrobonja
11 Jagoda Volarić
12 Goranka Vošlajer
13 Slavica Vuković-Bačić

 

Engleski jezik, 20 – 24 bodova

UTORAK, 8:00 SATI

IME PREZIME
1 Lidija Blažić
2 Teodora Brubnjak
3 Arsen Cimaš
4 Josipa Dujmić
5 Smiljana Frlan
6 Tatjana Maglica
7 Jolanda Palaić
8 Milica Pejović
9 Slavko Peračković
10 Nataša Pilepić
11 Vanja Spoja
12 Marinka Šporer
13 Maura Zorić

 

Engleski jezik, 24 – 31 bodova

PONEDJELJAK, 15:00 SATI

IME PREZIME
1 Josip Antić
2 Branka Čubranić
3 Vesna Divanović
4 Branka Ivić
5 Ljiljana Jović-Paškvalin
6 Asja Kaštelan
7 Neda Kozulić
8 Marina Lalić
9 Tanja Lulić
10 Željka Mijalić
11 Nada Mrđen
12 Milena Simone
13 Sonja Tomić

Velika Britanija zastava

Nema komentara. Budi prvi!

Ostavite Vaš komentar!

Napomena: polja označena zvjezdicom (*) su obvezna.