Liga pikada, šaha, kartaških igara i boćanja – jesen 2018

Oct 29, 2018 od     Nema komentara    Objavljeno u: Aktualno, Kultura i zabava

Započela je nova liga penzića u omiljenim disciplinama!

 

U nastavku su rasporedi natjecanja i dežurstva.

KARTANJE

I kolo – 24.10.2018.

domaćin: Centar

Krimeja 2 – Centar

Krimeja – Srdoči 2

Srdoči – Škurinje

Trsat – Bulevard

Belveder – Podvežica

 

II kolo – 7.11.2018.

domaćin: Krimeja

Bulevard – Belveder

Centar – Podvežica

Škurinje – Trsat

Srdoči 2 – Srdoči

Krimeja 2 – Krimeja

 

III. kolo – 14.11.2018.

domaćin: Srdoči

Krimeja – Centar

Trsat – Srdoči 2

Srdoči – Krimeja 2

Belveder – Škurinje

Podvežica – Bulevard

 

IV kolo – 21.11.2018.

domaćin Škurinje

Škurinje – Podvežica

Srdoči 2 – Belveder

Krimeja 2 – Trsat

Centar – Bulevard

Krimeja – Srdoči

 

V kolo – 26.11.2018.

domaćin: Belveder

Trsat – Krimeja

Belveder – Krimeja 2

Podvežica – Srdoči 2

Bulevard – Škurinje

Srdoči – Centar

 

VI kolo 28.12.2018.

domaćin: Trsat

Srdoči 2 – Bulevard

Centar – Škurinje

Krimeja 2 – Podvežica

Krimeja – Belveder

Srdoči – Trsat

 

VII. kolo 5.12.2018.

domaćin: Podvežica

Belveder – Srdoči

Trsat – Centar

Podvežica – Krimeja

Bulevard – Krimeja 2

Škurinje – Srdoči 2

 

VIII. kolo 12.12.2018.

domaćin: Bulevard

Krimeja 2 – Škurinje

Krimeja – Bulevard

Centar – Srdoči 2

Srdoči – Podvežica

Trsat – Belveder

 

IX. kolo 19.12.2018.

domaćin: Krimeja

Podvežica – Trsat

Bulevard – Srdoči

Škurinje – Krimeja

Belveder – Centar

Srdoči 2 – Krimeja 2

 

*Preskaće se igra 31.10. no onda se liga produžuje do siječnja. Prijedlog: Nadoknada termina dana 26.11.2018. (ponedjeljak) u 16 sati kako bi liga završila prije Božića

PIKADO

 

  1. kolo 26.10.2018.

Trsat – Srdoči

Drenova – slobodan

Škurinje – Centar**

Krimeja – Potok

Belveder – Kozala

 

  1. kolo 9.11.2018.

Potok** – Belveder

Srdoči – Kozala

Centar – Krimeja

slobodan – Škurinje

Trsat – Drenova

 

  1. kolo 16.11.2018.

Drenova** – Srdoči

Krimeja – slobodan

Škurinje – Trsat

Belveder – Centar

Kozala – Potok

 

  1. kolo – 23.11.2018.

Centar – Kozala**

slobodan – Belveder

Trsat – Krimeja

Srdoči – Potok

Drenova – Škurinje

 

  1. kolo 26.11.2018.*

Krimeja** – Drenova

Belveder – Trsat

Kozala – slobodan

Potok – Centar

Škurinje – Srdoči

 

  1. kolo 30.11.2018.

slobodan – Potok

Srdoči** – Centar

Trsat – Kozala

Drenova – Belveder

Škurinje – Krimeja

 

  1. kolo 7.12.2018.

Belveder** – Škurinje

Krimeja – Srdoči

Kozala – Drenova

Potok – Trsat

Centar – slobodan

 

  1. kolo 14.12.2018.

Trsat** – Centar

Drenova – Potok

Srdoči – slobodan

Škurinje – Kozala

Krimeja – Belveder

 

  1. kolo 21.12.2018.

Kozala – Krimeja

Potok – Škurinje**

Centar – Drenova

Belveder – Srdoči

slobodan – Trsat

 

*Prijedlog nadoknade 2.11.2018. kako bi liga završila prije Božića

**Klub domaćin

 

BOĆE

Termini za trening: utorkom 14 do 17 h

Termini za igru četvrtkom od 14:30 h

Igra se u sportskom boćarskom centru Podvežica

 

  1. kolo 8.11.2018.

Škurinje – Pehlin

Trsat – Srdoči

Drenova – Kozala

Potok – Belveder

 

  1. kolo 15.11.2018.

Pehlin – Belveder

Kozala – Potok

Srdoči – Drenova

Škurinje – Trsat

 

  1. kolo 22.11.2018.

Trsat – Pehlin

Drenova – Škurinje

Potok – Srdoči

Belveder – Kozala

 

  1. kolo 29.11.2018.

Pehlin – Kozala

Srdoči – Belveder

Škurinje – Potok

Trsat – Drenova

 

  1. kolo 6.12.2018.

Drenova – Pehlin

Potok – Trsat

Belveder – Škurinje

Kozala – Srdoči

 

  1. kolo 13.12.2018.

Pehlin – Srdoči

Škurinje – Kozala

Trsat – Belveder

Drenova – Potok

 

  1. kolo 20.12.2018.

Potok – Pehlin

Belveder – Drenova

Kozala – Trsat

Srdoči – Škurinje

 

ŠAH

*Termine ćemo javiti u toku tjedna

Liga šaha

  1. kolo igra se u klubu Škurinje u 10 sati

Škurinje 1 – Belveder 2

Škurinje 2 – Belveder 1

Škurinje 3 – Krimeja

  1. kolo

Belveder 2 – Krimeja

Belveder 1 – Škurinje 3

Škurinje 1 – Škurinje 2

  1. kolo

Škurinje 2 – Belveder 2

Škurinje 3 – Škurinje 1

Krimeja – Belveder 1

  1. kolo

Belveder 2 – Belveder 1

Škurinje 1 – Krimeja

Škurinje 2 – Škurinje 3

  1. kolo

Škurinje 3 – Belveder 2

Krimeja – Škurinje 2

Belveder 1 – Škurinje 1

Nema komentara. Budi prvi!

Ostavite Vaš komentar!

Napomena: polja označena zvjezdicom (*) su obvezna.


Tečaj stranih jezika



Kalendar

svibanj 2019
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031