TERMINI TEČAJEVA STRANIH JEZIKA

Mar 1, 2019 od     Nema komentara    Objavljeno u: Aktualno

Dragi naši umirovljenici! Sastavljene su konačne upisne liste za tečajeve stranih jezika te su određeni termini. Molimo Vas da tijekom sljedećeg tjedna dođete u Maticu uplatiti akontaciju od 100,00 kn. Tečajevi će započeti s 11. ožujka 2019. godine.

ENGLESKI JEZIK:

DAJANA RAKIĆ-četvrtak 9,00-10,30
1. Udovc Eleonora
2. Čović Ljubica
3. Lučić Žarko
4. Šuljić Albina
5. Žic-Veletanlić Jadranka
6. Radišić Mladenka
7. Carević Jelena
8. Smiljan Zlatko
9. Grlaš Vilinka
10. Božić Lucijan
11. Matrljan Gabriella
12. Košćina Ajka
13. Luburić Štefanija
14. Stjepić Ivka

 

ANJA ZIDAR ponedjeljak 9:00 – 10:30
1. Lazarić Radmila
2. Gavrić Rozalija
3. Brnčić Snježana
4. Horvat Mirjana
5. Kosa Kamenar
6. Starčević Ljubica
7. Kuljanac Mara
8. Kuljanac Stefan
9. Maksimović Marko
10. Kaćahićić Biserka
11. Andačić Hilarijo
12. Buzdon Mirjana
13. Erlić Ruža
14. Žgaljić Vesna
15. Vuković Zora

 

DUBRAVKA RITZ četvrtak 18:00 – 19:30
1. Grubelić Verdan
2. Sila-Zih Štefi
3. Delić Višnja
4. Kovačević Nedeljko
5. Žagar Petra
6. Stambul Bogomir
7. Stambul Anđelka
8. Bradičić Mirjana
9. Barešić Ornela
10. Čip Dubravka
11. Piplica Nevenka
12. Ćatović Lenka
13. Popović Nada
14. Uravić Miranda
15. Agodini-Starčić Graziella
16. Kućel Zdenka

 

ANTONELLA CASERTA-četvrtak 13,30-15,00
1. Pulko Milica
2. Vošlajer Goranka
3. Orlić Vesna
4. Benčić-Markulin Ljiljana
5. Mešin Marko
6. Okmača Branko
7. Breulj Davorka
8. Travalja  Tatjana
9. Knežević Biserka
10. Grubić Biljana
11. Vehar Marija

 

DORA PIRTOŠEK-četvrtak 12,00-13,30
1. Šporer Marinka
2. Petrović Jasminka
3. Dujmić Josipa
4. Miculinić Rubeša Tatjana
5. Grohovac Vesna
6. Bjelobaba Mariza
7. Vrkić Miljenko
8. Pap Vesna
9. Trenevska-Hreljac Sanda
10. Grbčić Ljiljana
11. Kancijanić Elza
12. Uran Sergio
13. Ružić Jadranka

 

VLATKA MAKOVEC -utorak 11:00 -12:30
1. Batinac Anica
2. Cesarec Armida
3. Furlan Boris
4. Čubranić Branka
5. Mandekić Danica
6. Žic  Ivo
7. Vranešević Ljiljana
8. Lalić Marina
9. Čehić-Žic Mina
10. Bralić-Pavia Miranda
11. Lovrenčić Mirjana
12. Mrđen Nada
13. Kozulić  Neda
14. Živčnjak-Vodanović Tanja

 

NJEMAČKI JEZIK:

MAJA DRVENKAR- utorak 17,00-18,30
1. Arčon Radmila
2. Turbić Vrebac Sabina
3. Zatezalo Darinka
4. Blažić Lidija
5. Beltrame Luciana
6. Majnarić Marijan
7. Žagar Jelka
8. Hlača Silvana
9. Ocelić Jasna

 

JOANA FRANCISKA DEL OLMO HERNANDEZ- srijeda 12,00-13,30
1. Skopinić Marija
2. Lisac Katica
3. Rafaj Eda
4. Žagar Marijan
5. Rogić Milivoj
6. Šikić Maria
7. Sekulić Dušanka
8. Petrović Ljubica
9. Vladić Miroslava-Maja

 

KAJA BRANOVIĆ-petak 9,00-10,30
1. Kljujić Gordana
2. Goršić  Anka
3. Žiković Marija
4. Butorac Marija
5. Bratovič Nerina
6. Kovačević Dragutin
7. Božunović Veljko

 

DARIO KOSTELIĆ-petak 14,00-15,30
1. Jolanta Zawadzka-Mičanović
2. Tomić Sonja
3. Štimac Mirjana
4. Babić Istočnica
5. Ivančić Olga
6. Radić Branka
7. Kinkela Sonja
8. Koščić Nevenka

 

TALIJANSKI JEZIK:

 

MARTA KRIZMANIĆ-petak 10,30-12,00
1. Danica Ninčević
2. Grgo Ninčević
3. Tot Vesna
4. Kos Đurđica
5. Flego Tatjana
6. Gregoran Zvjezdana
7. Stanković Cveto
8. Vuković Bačić Slavica
9. Jeričević Željko
10. Mulac-Jeričević Biserka
11. Komadina Vesna

 

KOŠUTA ESTERA LERGA-srijeda 17,00-18,30
1. Bungur Aleksandra
2. Anić Nedjeljka
3. Mladenić Snježana
4. Jakić  Mušan Dubravka
5. Krajačic Maryan
6. Sever-Prebilić Mirjana
7. Weber Vanja
8. Saršon Gordana
9. Matijević  Đina
10. Plušćec Branka

 

LUCIJA ŽIC -četvrtak 10,30-12,00
1. Samaržija Dragana
2. Pribačević Kostelac Albina
3. Kožul Milojka
4. Malus Vargović Vesna
5. Bosanac Đurđa 
6. Grgurić Mira
7. Mesaroš Davorka
8. Vugrin-Rogić Josipa
9. Stašić Vesna
10. Haramija Mirjana

 

DANIJELA TATALOVIĆ srijeda 18,30-20,00
1. Troha-Pleše Ljiljana
2. Đeni Jarić
3. Miletić Vesna
4. Simone Sonja
5. Dukić Mladenka

 

IVANKA PERKOVIĆ-utorak 18,30-20,00
1. Peračković Stanislav
2. Jakovac Grozdana
3. Babić Ada
4. Streharski Olga
5. Antić Josip
6. Favretto Nikolina
7. Prpić Maja
8. Paparić-Božić Giuliana
9. Jelenović Elvira
10. Stojaković Ljiljana
11. Mandić Olga
12. Bratovič Nerina
13. Ružička-Matejčić Vlasta
14. Palla Ivan

Nema komentara. Budi prvi!

Ostavite Vaš komentar!

Napomena: polja označena zvjezdicom (*) su obvezna.


Tečaj stranih jezika



Kalendar

svibanj 2019
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031