Natječaj za radno mjesto Domaćica u Klubu umirovljenika

Sep 15, 2023 od     2 komentara    Objavljeno u: Aktualno

Matica umirovljenika grada Rijeke raspisuje natječaj za mjesto Domaćica (više kandidata/kinja) za Klubove umirovljenika s područja grada Rijeke.

Opis radnog mjesta:

  • domaćica se zapošljava na 4 sata dnevno, od ponedjeljka do petka
  • ljetna stanka je u srpnju i kolovozu
  • domaćica je zadužena za posluživanje umirovljenika i starijih osoba bezalkoholnim napicima i
    kavom
  • domaćica održava Klub čistim, nabavlja dnevni tisak i sl.

Uvjeti:

  • minimalno završena osnovna škola
  • razvijene komunikacijske i animacijske vještine

Prednosti:

  • samostalnost u obavljanju posla
  • sposobnost rada u timu
  • empatičnost za starije osobe
  • poznavanje rada na računalu

Volite druženje, razgovore sa starijim osobama, želite učestvovati u radu Matice i tako upotpuniti
slobodno vrijeme obratite nam se na kontakt tel.212 109 ili osobno u Kružnu 5 svakim radnom danom
od 8 do 11 sati.

U potpisanoj prijavi na natječaj potrebno je navesti osobne podatke: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja, broj telefona, e-adresu.

Uz prijavu je potrebno priložiti:
– životopis
– dokaz o traženoj stručnoj spremi (diplome/svjedodžbe),
– presliku osobne iskaznice

Mjesečna naknada iznosi 132,70 eura neto, a isplaćuje se na tekući/žiro račun putem Ugovora o djelu.
Prijave s prilozima podnose se na adresu: Matica umirovljenika grada Rijeke, Kružna 5. Nepotpune i
nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Poziv za popunjavanje radnog mjesta je trajnog karaktera i vrijedi do popune radnih mjesta.
O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.
Matica zadržava pravo ne donijeti odluku o odabiru kandidata bez posebnog obrazloženja.

2 Komentara + Dodajte komentar

  • Natječaj nije jasan: Dali se odnosi na sve klubove ili bi trebalo naznačiti za koje klubove se odnosi ovaj natječaj. Po ovome kako je napisano “za klubove umirovljenika s područja grada Rijeke” znači da se natječaj odnosi za sve klubove Matice.
    Molimo objašnjenje.
    Radivoje Mitrović tajnik kluba Škurinje

    • Poštovani, g. Mitrović
      upravo kako ste i razumjeli iz teksta natječaj se odnosi na sve Klubove Matice umirovljenika jer se pojavljuje potreba u više klubova. Tako da se osobe mogu javiti, a onda ćemo sukladno potrebama i željama prijavljenih odlučivati za koji klub bi se odlučili. Lp,
      D.Kogoj
      Suradnik za programe i finanacije

Ostavite Vaš komentar!

Napomena: polja označena zvjezdicom (*) su obvezna.