Upisne liste-tečajevi stranih jezika

Mar 9, 2020 od     2 komentara    Objavljeno u: Aktualno

Dragi naši umirovljenici, grupe za jezike napokon su formirane. Akontaciju možete uplatiti u Matici tijekom ovog tjedna, a tečajevi počinju u Verdievoj 11 u ponedjeljak 16. ožujka 2020. godine.

 

NJEMAČKI JEZIK:

  DARIO KOSTELIĆ-PETAK 13:00-14,30
1. Musafia Nela
2. Ivančić Olga
3. Kinkela Sonja
4. Babić Istočnica
5. Koščić Nevenka
6. Zukić Mirjana
7. Tomić Sonja
8. Miletić Vesna
9. Butorac Marija
 
  KAJA BANOVIĆ-PETAK 9,30-11,00-SVOJ PROSTOR-SREDNJA GRUPA
1. Kljujić Gordana
2. Goršić Anka
3. Šneler Ivanka
4. Jerić Katja
5. Žiković Marija
6. Božunović Veljko
7. Ivanšić Nada
8. Kovač Ana
9. Kosanović Josip
     
  TIZIANA SRDOČ-PETAK 9:00-10,30
1. Martin Marija
2. Brnić Ružica
3. Kos Đurđica
4. Andačić Hilarijo
5. Lisac Katica
6. Mišić Nada 
7. Topić Radmila
8. Redžić Sebira
9. Turčić Boris
10. Streharski Olga
11. Šikić Maria
12. Tomljanović Marija
     
  ANA DORIĆ, – SRIJEDA 10,30-12,00
1. Zatezalo Darinka
2. Zawadzka-Mičanović Jolanta
3. Aničić Nada
4. Skopinić Marija
5. Mesaroš Davorka
6. Vuković Bačić Slavica
7. Burić Vesna
8. Travalja Nediljka
9. Topić Radmila
10. Pračić-Bikić Feriha
11. Domijan Ljubica

 

TALIJANSKI JEZIK:

  IVANKA PERKOVIĆ-SRIJEDA 14,30-16,00
1. Bungur Aleksandra
2. Stojaković Ljljana
3. Simone Sonja
4. Bratovič Nerina
5. Vukovojac Drenka
6. Pantović Radojka
7. Sorola Bosiljka
8. Paparić-Božić Giuliana
9. Mandić Olga
     
  KOŠUTA ESTERA LERGA-SRIJEDA 18:00-19,30
1. Radišić Branka
2. Antić Josip
3. Juretić Dubravka
4. Gudac Rajka
5. Marinković Gordana
6. Jurković Anton
7. Mišljenović Biljana
8. Boškić Ivana
9. Dornik Marija
10. Brkljača Dragica
11. Obranović Jasminka
12. Svetlana Rosandić
13. Zvonko Rosandić
14. Tot Vesna
15. Novak Gordana
16. Radić Branka
17. Ivanović Smiljana
18. Božić Lucijan
     
  DANIJELA TATALOVIĆ, četvrtak 10,30-12,00
1. Blažević Zoran
2. Matijević Đina
3. Banković Josipa
4. Jakovac Grozdana
5. Stanković Cveto
6. Jarić Đeni
7. Breulj Davorka
8. Mihanić Josip
9. Favretto Nikolina 
10. Krešević Marinka
11. Arbutina-Glažar Bosiljka
12. Jakšić Ružica
13. Jakić  Mušan Dubravka
14. Žužić Silvana
15. Simčić Branka
16. Marčetić Gordana
17. Grabušić Milica
18. Bačić Elizabeta
19. Mladenka Dukić
     
     
  MARTA KRIZMANIĆ petak 10:30-12:00
1. Komadina Vesna
2. Gregoran Zvjezdana
3. Malus Vargović Vesna
4. Bekljanov Božidar
5. Radanović Davorka
6. Haramija Mirjana
7. Udovc Eleonora
8. Pureta Mirjana
9. Stašić Vesna
10. Bošković Srđana
11. Jelenović Elvira
12. Samaržija Dragana
13. Đurović Marija
14. Stašić Sonja
15. Bosanac Đurđa
16. Simčić Branka
17. Jeričević Željko
18. Mulac-Jeričević Biserka

 

ENGLESKI JEZIK:

     
  DAJANA RAKIĆ-srednji stupanj-UTORAK 11,30-13,00
1. Mandekić Danica
2. Benčić-Markulin Ljiljana
3. Grubić Biljana
4. Stjepić Ivka
5. Vehar Marija
6. Lovrenčić Mirjana
7. Nada Mrđen
8. Vesna Grohovac
9. Mariza Bjelobaba
10. Boris Furlan
11. Milica Pulko
12. Branka Čubranić
13. Liker Jasna
14. Bralić-Pavia Miranda
15. Lerga Lovorka
16. Vrkić Miljenko
     
  DUBRAVKA RITZ-četvrtak  17:30-19,00
1. Hlača Dunja
2. Luburić Štefanija
3. Delić Višnja
4. Maglić Boris
5. Jadranka Ružić
6. Agodini-Starčić Graziella
7. Stambul Anđelka
8. Stambul Bogomir
9. Uravić Miranda
10. Čip Dubravka
11. Šubaša Odina
12. Ćatović Lenka
13. Piplica Nevenka
14. Jure Fabijanić
15. Graziella Iliassich
     
  DAJANA RAKIĆ-početni-UTORAK-9,00-10,30
1. Grlaš Vilinka
2. Cesarec Armida
3. Sonja Gorjan
4. Dušanka Vignjević
5. Ljiljana Fučkar-Semenčić
6. Sanda Datković
7. Greblo-Čop Mirna
8. Ivanka Mirković
9. Marija Jerončić
10. Barešić Ornella
11. Knežević Biserka
12. Trenevska-Hreljac Sanda
13. Penko Ivanka
14. Čović Ljubica
     
  BARBARA ŠANTIĆ četvrtak 16:00-17:30
1. Kučan Jasna
2. Turbić Vrebac Sabina
3. Markanović Marko
4. Udović Nada
5. Buzdon Mirjana
6. Cesar  Josipa
7. Zoričić Ida
8. Mariza Marić
9. Grudenić Mirela
10. Mešin Marko
11. Veršić-Žmikić Tanja
12. Vrkić Tanja
13. Matrljan Gabriella
14. Srok Snježana
     
  DUBRAVKA RITZ-petak 18:00-19,30
1. Kozulić  Neda
2. Đurović Jasenka
3. Šporer Marinka
4. Košćina Ajka
5. Vošlajer Goranka
6. Vukelić Diana
7. Rajka  Štimac
8. Milih Branka
9. Šuljić Albina
10. Prpić Maja
11. Čotar Danica
12. Zdenka Jakopanec
13. Baričević Hrvoje
14. Boris Špikić

2 Komentara + Dodajte komentar

  • Dobar dan,
    Mozete me molim vas prebaciti u grupu kod Marte Krizmanic (petak).
    Hvala

    Branka Radisic

    • Gospođo, dođite u Maticu za sve izmjene. Lp

Ostavite Vaš komentar!

Napomena: polja označena zvjezdicom (*) su obvezna.

Skip to content